Värskemad uudised õigus teemal EestisÕigusbüroo ja juristide poolt koostatud uudised viimaste õigus alates arengute teemal Eestis.
girls with loupe
Access level
Services
Categories
Regions
newsMost Recent
Most Recent News articles
news_picturechain
04 March
NJORD Advokaadibüroo tööõiguse tiim sai kõrge tunnustuseAdvokaadibüroo NJORD tööõiguse tiim on taaskord saanud kõrge reitingu (Band2) juhtivas rahvusvahelises õigusabi hindavas väljaandes Chambers Europe 2021. Chambers Europe reastab juhtivaid advokaate ja advokaadibüroosid kogu Euroopas ning nende paremusjärjestus põhineb klientide ja ekspertide tagasisidel ja sõltumatute hindajate meeskonna põhjalikul analüüsil.
two manKatrin Sarap | clock04.03.2022
news_picturechain
04 March
Estonian Japan Trading Company AS aktsiad Nasdaq Balti alternatiivturul First NorthAdvokaadibürool NJORD on rõõm teatada, et Nasdaq Tallinn Börsi Noteerimis- ja Järelevalvekomisjoni otsustas 16. märtsil 2021. a rahuldada Estonian Japan Trading Company AS-i taotluse ja võtta tema poolt emiteeritud 1 200 000 aktsiat nimiväärtusega 0,1 eurot kauplemisele Nasdaq Tallinn AS-i poolt korraldatavas mitmepoolses kauplemissüsteemis First North.
two manKatrin Sarap | clock04.03.2022
news_picturechain
04 March
TARK team, led by partner Hannes Küün, advised Icebreaker.VC on raising capital for the Estonian spacetech startup Spaceit (https://spaceit.eu). Spaceit provides a Mission Control as a Service platform for satellite operations, as well as a host of simulators aimed at beefing up space sector cybersecurity defenses.
two manHannes Küün | clock04.03.2022
news_picturechain
26 August
Õiguseksperdid: Euroopa Komisjoni loodav digiturgude akt vajab läbimõtlemistJustiitsministeerium tõi arvamuse küsimise üleskutses välja, et eelnõuga kavandab Euroopa Komisjon täiendavaid kohustusi platvormiteenuse pakkujatele, kes tegutsevad digiturgudel n-ö oluliste väravahoidjatena (gatekeepers). Sellisteks platvormideks on näiteks Amazon, aga ka AirBnB, Booking.com, Uber.
two manGerda Raag | clock26.08.2021
news_picturechain
12 August
Advokaadibüroo TARK Äripäeva raadios.Advokaadibüroo TARK tähistab tänavu kevadel oma 30ndat sünnipäeva ja Äripäeva raadio saates “Ettevõtte juubel” rääkisid omanimelise büroo asutaja vandeadvokaat Aare Tark ning juhtivpartner Tanel Tark ja partner Hannes Küün, millises sektoris praegu kõige rohkem ühinemis- ja ülevõtmistehinguid tehakse.
two manTanel Küün | clock12.08.2021
news_picturechain
06 April
IFLR1000 edetabel: kaks TARK advokaati maailma tippude seasJuhtiv ülemaailmne õigusväljaanne IFLR1000 pärjas kaks TARK advokaati ja partnerit, Hannes Küüni ja Tanel Küüni, Eesti õigusturu tõusva tähe tiitliga.
two manTanel Küün | clock06.04.2021
authorsMost Active Authors
Most active lawyers during the past 30 days
wave
officeMost Active Law Offices
Most active law offices during the past 30 days