Kuidas valida õige advokaat
Kuidas valida õige advokaat? Õigusabi otsimisel on mitmeid valikuid. Need võivad hõlmata advokaate, advokaadibüroosid või iseseisvaid õigusnõustajaid. Siis jääb küsimuseks: kuidas otsustada, millise advokaadi valida? See artikkel pakub mõningaid selgust, kuidas leida endale sobiv õigusnõustaja.
picture
LawThor Artiklid at LawThor
at
|clock2023-03-19
Broneerige konsultatsioon

Kuidas valida õige advokaat?

 

Õigusabi otsimisel on mitmeid valikuid. Need võivad hõlmata advokaate, advokaadibüroosid või iseseisvaid õigusnõustajaid. Siis jääb küsimuseks: kuidas otsustada, millise advokaadi valida? See artikkel pakub mõningaid selgust, kuidas leida endale sobiv õigusnõustaja.

 

 

 

Leidke erialaspetsialist

 

Valige oma õigusteadlane lähtudes sellest, millises õigusalas te abi vajate. Ükski õigusteadlane ei ole kõigi õigusalade asjatundja. Teisisõnu, kui teie ettevõte on spetsialiseerunud IT-le, on teie huvides leida õigusteadlane, kes on spetsialiseerunud ka IT-le. Samuti, kui teil on vaidlus oma üürnikuga, on oluline leida õigusteadlane, kes on spetsialiseerunud kinnisvarale. Lihtsaim viis selle saavutamiseks on õigusteadlase ajaloo ja varasemate klientide vaatamine. Täpsuse nõudmine on vajalik õigusmaailmas liikudes. Kui otsustate tööle võtta õigusbüroo, meeles pidage küsida ka selle isiku kohta, kes teie küsimustega tegeleb, ja veenduge, et tal on aega, kogemusi ja oskusi teie juhtumi lahendamiseks. 

 

 

 

 

Ärge fikseeruge tunnitasemel.

 

Õigusteadlaste tasud arvutatakse tunnitaseme ja kulunud aja järgi, kuid parim on mitte fikseeruda hindadele. Õigusteadlane, kes on spetsialiseerunud teie õigusalale ja võtab regulaarselt vastu teie tüüpi juhtumeid, vajab tõenäoliselt vähem aega selle asja tegemiseks. Lisaks võib halvasti tööd tegev õigusteadlane teile ka edaspidi rohkem maksma minna. Seetõttu soovitame teil palkata õigusteadlane, mitte proovida ülesandeid ise täita. Professionaalsed õigusteadlased saavad teile anda hinnangulise eelarve ja selgelt välja selgitada protsessi enne töö alustamist. Keerulisemates juhtumites annab usaldusväärne õigusteadlane teile ülevaate edukuse tõenäosusest ja sellest, kas teie juhtum on üldse jätkusuutlik või kas on olemas alternatiive, mis ei vaja õigusteadlase abi. Õigusteadlane peaks olema läbipaistev kõigi teabe, nii head kui halvad, andmisel ja nõustama teid järgmiste sammude tegemisel.

 

 

 

 

Leidke advokaat, kellega te saate hästi läbi

 

On oluline meeles pidada, et advokaat, keda te palgate, esindab teid. Advokaadi halb töö on otsepilt teie või teie ettevõtte mainest. Enne advokaadi palgamist veenduge, et võtate aega, et teda tundma õppida. Alguses puuduv suhtlus võib tulevikus põhjustada edasisi segadusi. Kui tunnete, et teie advokaat ei pühendu teie juhtumile nii palju kui oodata oli, siis te ei saa kvaliteetset teenust, mida te väärite. Kui te olete saanud soovituse, mis on tavaliselt koht, kus enamik advokaate oma kliente saab, arvestage sellega, et see ei tähenda alati, et advokaat sobib teie vajadustele kõige paremini. Meeles pidage, et advokaat, kes võib olla suurepärane kindlas seaduslikus valdkonnas, ei tähenda automaatselt, et see advokaat on teie jaoks või teie ettevõtte jaoks parim. Enamik advokaate pakub tasuta 15-minutilist konsultatsiooni enne, kui nad alustavad tööd uue kliendiga. Soovitatakse, et te võtate aega, et rääkida rohkem kui ühe advokaadiga, enne kui teete oma lõpliku palgavaliku. Tõenäoliselt veedate selle inimesega suure osa ajast, seega veenduge, et valite kellegi, kellega te hästi suhtlete.

 

 

 

Kokkuvõte

 

Õige juriidilise abi leidmine võib olla inimese/ettevõtte edu jaoks eluliselt tähtis. Õige nõustaja valimine võimaldab teil vältida tavalisi juriidilisi künkasid ja tagada edu. Advokaadi valimisel meeles pidage, et leidke advokaat, kes on spetsialiseerunud ja kogenud valdkonnas, kus te vajate abi, selgitab, mida te peaksite ootama, ja on keegi, kellega teil on suhteid, sest ta esindab teid/teie ettevõtet ja te töötate koos tihedalt.

Broneerige konsultatsioon